GÜLÜŞ TASARIMI

Home GÜLÜŞ TASARIMI

GÜLÜŞ TASARIMI

N-DENT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI KLİNİĞİ

Estetik, Protezlerle Düzeltilebilir mi?

Eğer gülerken dişlerin görünümü insanları sürekli mutsuz kılıyorsa, o kişinin bir dişhekimine başvurmasında yarar vardır. Kırılmış, renk değiştirmiş ya da şekil bozukluğuna sahip dişler insanların estetiğinde son derece olumsuz bir etki yaratırlar. Bu nedenle psikolojik olarak zarar gören insanlar yapılacak çeşitli protezler yardımıyla kurtulabilirler.

Dijital Gülüş Tasarımı - Pembe Estetik

Gülüş estetiğinin iyileştirilmesi dişler, çevre dokular ve yüzün de bütün halinde değerlendirilmesi ile mümkün olabilmektedir. Dijital gülüş tasarımı ile uzman diş hekimi ile hasta iletişimi güçlendirilmekte ve yine uzman diş hekimi ile diş teknisyeni arasındaki koordinasyon daha iyi sağlanmaktadır. Bu doğrultuda, dijital fotoğraflar, videolar ve yazılımlar kullanılarak bilgisayar veya tablet ortamında yapılan değişiklikler hastalara anlık olarak gösterilebilmektedir. Dijital gülüş tasarımı ile hastalar için en uygun tasarım belirlenebilmekte ve tedavi sonuçları önceden izlenerek yapılacak restorasyonların ve estetik sonuçların değerlendirilmesine yardımcı olmaktadır.

Pembe estetik gülüş tasarımında büyük bir öneme sahip olan diş etlerinin şekil ve formasyonun yeniden kazandırılması işlemidir. Güldüğü zaman diş etlerinin aşırı görünmesinden şikayetçi olan hastalarda,
diş etlerinin lazerle veya ileri cerrahi tekniklerle kesilerek yeniden şekil verilmesi ve seviyelenmesi ile pembe estetik tedavisi gerçekleştirilir.Diş etlerinin şekil, form ve seviyesi mükemmel bir gülüş elde etmek için en az dişler kadar önem arz etmektedir.

GÜLÜŞ TASARIMI

GÜLÜŞ TASARIMI

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

Pazartesi - cuma 09.00 – 21.00
Cumartesi 09.00 – 21.00
Pazar Kapalı

Randevu Alın

şikayetinizi belirterek randevu online randevu alaiblirsiniz.

    Hemen Ara
    EN TR
    Soru Sor
    Merhaba.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz ?